O MUDr. Ivane Jakabovičovej

Vyštudovala som 1.lekársku fakultu Karlovej Univerzity v Prahe, posledný ročník štúdia som pôsobila na Univerzitnej klinike Carla Gustava  Carusa v nemeckom meste Drážďany.  Následne som viac ako 4 roky pracovala ako klasický lekár v nemocnici, najskôr na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a následne na oddelení urologickom.

V roku 2013 som sa zoznámila s metódou skenar.

Odvtedy s týmto prístrojom pracujem – často v kombinácii s rôznymi výživovými doplnkami, fyzioterapiou, masážami, vždy podľa individuálnych potrieb klienta.

Z klasickej medicíny som sa prirodzene dostala k medicíne psychosomatickej. Čo to znamená? Som lekár a z teoretickej oblasti viem o tele všetko. Ako vyzerá zvnútra, aké chemické procesy v ňom prebiehajú.  Ale pozor. Je to VAŠE telo. To znamená, že nikto ho nepozná lepšie ako vy, koniec koncov s ním žijete celý život. Telo nie je auto, ktoré priveziete do servisu, necháte ho tam, aby vymenili a opravili, čo je treba a  funkčné si ho vezmete domov.  Je potrebná  spolupráca. Lekári/liečitelia/bylinkári/homeopati vás môžu nasmerovať, byť pomocníkom. Ale najdôležitejším článkom v schéme ste VY!

A to je prístup, ktorý budem očakávať aj od vás, keď sa rozhodnete ma navštíviť.

O MUDr. Stanislavovi Ráčkovi

Vyštudoval som lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Následne som 2 roky pracoval ako lekár na gynekologicko-pôrodníckom oddelení.

Po opustení klasickej medicíny som hľadal možnosti alternatívnej medicíny a popri štúdiu správnej výživy som objavil prístroj KME-ERI. Po vyše roku intenzívnej práce na tomto prístroji som sa stal jeho veľkým fanúšikom a nadšencom.

V roku 2015 som sa stal členom KME-ERI asociácie, kde som sa zoznámil so špičkovými lekármi z celého sveta. Získal som kontakty po celej Európe a intenzívne spolupracujem s odborníkmi v rôznych oblastiach.

Ten istý rok som začal participovať na vývoji a výrobe vlastných doplnkov výživy. Prioritou pre mňa je špičková kvalita a lokálne zdroje. Podarilo sa mi nájsť výrobcu, ktorý spĺňa obe.

V roku 2016 som sa stal oficiálnym školiteľom ERI pre celú Európu.

Získal som všetky potrebné certifikáty k plnohodnotnej práci s KME-ERI prístrojom.

Vysokou školou pre mňa štúdium neskončilo, ale začalo a verím, že tá správna cesta je cesta neustáleho rastu a zlepšovania sa.

Dva roky som sa liečila na zápal pravého ramena, ale bolesť neprechádzala, liečba u ortopéda bola vyčerpaná. Potom mi priateľka doporučila Vás a vďaka Vám sa mi vrátila chuť do života a bolesť ustúpila. Je to vďaka Vám, Vašim produktom a prístroju ERI, na ktorý chodím od marca 2016. Prajem veľa úspechov pri liečení  Vašich pacientov.

Mária Brezovská

Prečítajte si naše najnovšie články:

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.Viac informácií..